Ride or Run

 

Резултати:




Participants|Бягане MF


Резултати Бягане

Място Име Фамилия Пол Клуб Време km/h
Жени
1. Жанета Митрева ж СКЛА Берое 2:05:01.3 7.3
2. Паолина Минева ж 2:18:17.8 6.6
6. Лора Тодорова ж Хомо Луденс 2:30:34.1 6.1
7. Лилия Мичева ж Школа за Характери 2:49:52.7 5.4
8. Веселина Терзийска ж АК Планинец 2:58:12.1 5.2
9. Весела Кучева ж 3:02:51.8 5
10. Ирина Сушко ж 3:20:42.8 4.6
Мъже
3. Тони Петков м Хомо Луденс 1:49:19.8 8.4
4. Светослав Терзийски м АК Планинец 1:56:56.4 7.9
5. Бранислав Бранков м Школа за Характери 1:57:12.5 7.8
6. Цветомир Младенов м Кайлъшка долина - Плевен 1:58:00.4 7.8
8. Георги Кишев м 2:01:47.2 7.5
9. Петър Терзиев м 2:02:17.0 7.5
10. Камен Тончев м Green Way 2:02:23.3 7.5
11. Любен Кенанов м 2:04:17.1 7.4
12. Румен Димитров м Кайлъшка долина - Плевен 2:04:21.3 7.4
14. Петър Пировски м 2:10:39.9 7
15. Цвятко Апостолов м СК ”Ентусиаст” 2:12:41.6 6.9
17. Антон Андонов м 2:15:34.3 6.8
18. Милен Йорданов м Кайлъшка долина - Плевен 2:19:07.3 6.6
20. Светлин Петров м Кайлъшка долина - Плевен 2:19:57.6 6.6
21. Страхил Гешев м 2:21:43.1 6.5
23. Стоил Стойчев м Школа за Характери 2:25:15.3 6.3
25. Захари Хюсеин м 2:26:20.3 6.3
26. Георги Игнатов м СК Ентусиаст 2:28:03.9 6.2
27. Иван Василев м 2:36:05.0 5.9
28. Антон Димитров м 2:42:33.3 5.6
29. Здравко Александров м 2:44:38.9 5.6
31. Тихомир Недялков м 2:50:09.6 5.4
32. Християн Василев м 2:50:35.6 5.4
33. Димитър Христов м СК Ентусиаст 2:56:43.9 5.2
34. Цветан Петров м 3:04:27.7 5

Number Of Records: 32

Обработка на данните "Race Timing BG - G.Radev"

www.racetimingbg.com





Participants|Колоездене MF


Резултати Колоездене

Място Име Фамилия Пол Клуб Време km/h
Жени
1. Каролина Борисова ж BT Revolution 2:52:55.5 5.3
2. Валентина Динкова ж BT Revolution 3:01:52.2 5
6. Йоана Славова ж Велоразходка 3:35:53.1 4.3
7. Невена Манова ж 3:38:40.2 4.2
8. Стефани Ненова ж 4:11:37.7 3.6
Мъже
1. Васил Василев м "Илчов баир" 1:36:01.0 9.6
2. Фьодор Драголов м ДРАГ 1:36:14.8 9.5
4. Тодор Ангелов м КК Варна 1:40:49.1 9.1
5. Филип Балинов м Мамут 1:43:14.3 8.9
6. Добрин Лиловски м КК Варна 1:44:01.7 8.8
7. Георги Костадинов м Мамут 1:46:30.7 8.6
9. Илко Илиев м Мамут 1:48:12.6 8.5
11. Димитър Лулов м 1:51:44.5 8.2
12. Александър Минчев м Илчов баир 1:52:21.0 8.2
13. Йордан Борисов м BT Revolution 1:55:14.6 8
14. Красен Киров м Cross 1:55:41.6 7.9
15. Христо Леков м 1:58:34.8 7.7
16. Владислав Гюров м "Илчов баир" 1:59:23.5 7.7
17. Станимир Статев м ЗАРАТА 1:59:30.3 7.7
18. Мартин Вълчанов м ABSOLUTE POWER 2:01:55.7 7.5
19. Жеко Стойчев м Green Way 2:02:20.7 7.5
20. Морети Георгиев м Avitel/ Green way 2:05:49.2 7.3
21. Калоян Чанев м "Илчов баир" 2:06:16.4 7.3
22. Цветомир Гочев м BTREVOLUTION 2:06:38.2 7.2
23. Борис Кашеров м 2:07:23.2 7.2
24. Калин Русев м 2:07:24.4 7.2
25. Максим Георгиев м BT Revolution 2:09:12.8 7.1
27. Бо Дудек м БГ Байк 2:10:41.2 7
28. Александър Гущеров м BTREVOLUTION 2:11:49.2 7
29. Анатоли Георгиев м 2:12:06.3 6.9
30. Методи Генов м BTREVOLUTION 2:12:21.8 6.9
31. Тодор Милчев м 2:12:28.7 6.9
32. Марин Канев м 2:12:40.4 6.9
34. Марио Велев м ПСКК Васил Левски - София 2:13:18.0 6.9
35. Кирил Котев м 2:13:32.4 6.9
36. Христо Бонев м ЗАРАТА 2:14:33.0 6.8
37. Juergen Fischhaber м 2:15:00.5 6.8
38. Недялко Енчев м Мамут 2:16:49.6 6.7
39. Васил Пейчев м BT Revolution 2:20:12.6 6.5
40. Лачезар Ангелов м 2:27:15.9 6.2
41. Любомир Попов м BT Revolution 2:27:30.8 6.2
43. Станислав Грабчев м Green Way 2:28:55.2 6.2
45. Георги Стратиев м 2:32:28.2 6
47. Николай Колев м 2:33:59.4 6
48. Златко Атанасов м 2:38:50.6 5.8
49. Петър Тилев м 2:39:05.1 5.8
50. Иван Весели м 2:39:36.8 5.8
51. Красимир Богданов м BT Revolution 2:40:11.7 5.7
52. Станислав Божанов м 2:41:10.8 5.7
53. Росен Ванев м BT Revolution 2:44:48.5 5.6
54. Стоил Тетимов м 2:45:00.0 5.6
55. Алекс Бечков м BT Revolution 2:47:09.3 5.5
56. Ricky Farr м MTB Bansko 2:47:21.4 5.5
57. Пламен Пенев м ЗАРАТА 2:47:57.4 5.5
58. Симеон Стоичков м СК Благоевград 2:48:10.1 5.5
59. Стилиян Василев м 2:48:45.4 5.4
60. Пресиян Христов м 2:50:15.7 5.4
61. John Sutton м MTB Bansko 2:53:38.5 5.3
62. Георги Христов м Avitel 2:54:32.1 5.3
63. Онниг Марашлян м BTREVOLUTION 2:54:50.0 5.3
64. Христо Братанов м 3:00:31.7 5.1
65. Георги Бечков м BTREVOLUTION 3:00:51.7 5.1
66. Валентин Георгиев м 3:01:30.7 5.1
68. Иво Иванов м 3:03:23.8 5
69. Иван Георгиев м 3:04:08.4 5
70. Станислав Дамянов м 3:06:08.9 4.9
71. Георги Георгиев м BT Revolution 3:07:25.8 4.9
72. Васил Димитров м 3:11:38.0 4.8
73. Андрей Барабонков м ЗАРАТА 3:13:53.5 4.7
74. Иван Иванов м 3:17:00.6 4.7
75. Петко Марков м 3:18:50.4 4.6
76. Трифон Трифонов м 3:19:04.2 4.6
77. Станимир Трифанов м 3:19:04.2 4.6
78. Павел Костадинов м 3:19:36.0 4.6
79. Сергей Бачев м 3:20:29.1 4.6
80. Радостин Юруков м 3:24:31.7 4.5
81. Ангел Кузманов м Cross 3:26:48.6 4.4
82. Кирил Бижев м 3:32:02.5 4.3
83. Младен Колев м BTREVOLUTION 3:33:01.1 4.3
84. Илиян Атанасов м 3:35:24.7 4.3
85. Николай Костадинов м C.C. "G.Odrinski" 3:37:48.8 4.2
86. Николай Лазов м 3:41:17.2 4.1
87. Любомир Миков м 3:43:23.4 4.1
88. Александър Миков м 3:43:36.0 4.1
89. Радостин Радославов м 3:53:06.1 3.9
90. Стоян Михайлов м 3:53:13.8 3.9
91. Светлозар Розов м 4:03:08.9 3.8
92. Иван Павлов м 4:10:09.0 3.7
93. Делян Георгиев м Avitel 4:29:17.9 3.4

Number Of Records: 89

Обработка на данните "Race Timing BG - G.Radev"

www.racetimingbg.com





Result Lists|ДУОТЛОН m/f


Резултати Дуотлон

Място Име Фамилия Пол Клуб Бягане км/ч Колоездене км/ч Общо
Жени
1. Нина Димова ж Мамут 2:26:03.9 6.3 3:02:49.4 5 5:28:53.3
2. Лили Ангелова ж 2:27:49.1 6.2 3:03:21.0 5 5:31:10.1
3. Виола Тернениова ж AC Lokomotiva 2:20:07.0 6.6 3:18:01.7 4.6 5:38:08.8
4. Божидара Михайлова ж BT Revolution 3:57:06.1 3.9 5:10:52.1 3 9:07:58.3
Мъже
1. Димитър Михайлов м 1:36:17.1 9.5 1:38:05.4 9.4 3:14:22.5
2. Божидар Антонов м Хомо Луденс 1:42:40.3 8.9 1:49:46.7 8.4 3:32:27.0
3. Христин Ангелов м Велоразходка 1:58:10.6 7.8 1:47:04.0 8.6 3:45:14.7
4. Александър Вълчев м Школа за Характери 2:14:06.2 6.8 2:12:47.3 6.9 4:26:53.6
5. Пламен Илиев м BT Revolution 2:19:38.0 6.6 2:09:15.9 7.1 4:28:53.9
6. Иван Христанов м Черешка 2:06:59.5 7.2 2:33:33.0 6 4:40:32.5
7. Асен Георгиев м Нашата група 2:22:42.3 6.4 2:30:30.6 6.1 4:53:12.9
8. Ивайло Караманолев м 2:46:05.7 5.5 2:28:36.5 6.2 5:14:42.3
9. Боян Бановски м Велоклуб Мамут 2:26:03.9 6.3 3:02:49.4 5 5:28:53.3

Number Of Records: 13

Обработка на данните "Race Timing BG - G.Radev"

www.racetimingbg.com


 © Race Timing BG