Sofia Morning Run-0

Sofia Morning Run

Sofia Morning Run е крос в Борисовата градина, който се провежда за 3-ти път. Състезанието е организирано от Спортен клуб „Бегач“, с подкрепата на Столична община.


 

Организатор:

begach_banner_big


 

Спонсори:

 

 


 

Резултати:




Result Lists|LAP RESULT LIST 5 KM


Results 5km

Rank Bib Name Age Group Age Rank Gross Time Net Time km/h
Women
1. 904 Antoniya Marinova F 21-30 1. 0:18:44.8 0:18:42.0 16
2. 907 Евгения Михайлова F 16-20 1. 0:20:16.6 0:20:13.9 14.8
3. 180 Десислава Иванова F 16-20 2. 0:21:22.5 0:21:19.3 14.1
4. 276 Гергана Ангелова F 31-40 1. 0:23:21.9 0:23:16.5 12.9
5. 245 Александра Валасопуло F 21-30 2. 0:23:33.3 0:23:24.9 12.8
6. 218 Tanya Damyanova F 31-40 2. 0:24:56.9 0:24:30.7 12.2
7. 67 Силвия Бучинска F 21-30 3. 0:24:49.6 0:24:38.1 12.2
8. 27 Жени Христова F 21-30 4. 0:24:59.3 0:24:56.3 12
9. 243 Маргарита Масларова F 31-40 3. 0:25:18.9 0:25:14.8 11.9
10. 41 Mila Mutafchieva F 21-30 5. 0:26:04.4 0:25:37.4 11.7
11. 91 Елена Чурукова F 21-30 6. 0:25:47.9 0:25:40.3 11.7
12. 236 Елена Лазарова F 31-40 4. 0:26:03.8 0:25:45.2 11.6
13. 171 Таня Димитрова F 31-40 5. 0:26:14.3 0:25:54.8 11.6
14. 285 Владимира Суванджиева F 16-20 3. 0:26:05.5 0:25:59.4 11.5
15. 54 Galina Vragova F 21-30 7. 0:26:14.1 0:26:05.2 11.5
16. 169 Darina Micheva F 21-30 8. 0:26:43.6 0:26:11.3 11.5
17. 55 Тина Серафимова-Стоянова F 21-30 9. 0:26:44.5 0:26:24.4 11.4
18. 275 Violeta Valentinova F 21-30 10. 0:32:03.3 0:26:34.1 11.3
19. 176 Velina Krasteva F 21-30 11. 0:31:39.6 0:26:42.5 11.2
20. 37 Dessy Chakarova F 21-30 12. 0:26:54.6 0:26:44.3 11.2
21. 261 Валентина Хаджиийска F 21-30 13. 0:27:43.9 0:27:09.0 11
22. 168 Татяна Кучинова F 31-40 6. 0:27:19.4 0:27:11.4 11
23. 270 Гергана Цекова F 31-40 7. 0:28:19.0 0:27:20.2 11
24. 240 Елена Станкова F 21-30 14. 0:27:40.0 0:27:21.5 11
25. 83 Daniela Petrova F 21-30 15. 0:28:03.6 0:27:28.1 10.9
26. 14 Desislava Kuteva F 21-30 16. 0:28:03.0 0:27:35.4 10.9
27. 50 Shteryana Stoyanova F 21-30 17. 0:29:23.3 0:28:05.2 10.7
28. 138 Янка Янкова F 31-40 8. 0:28:28.3 0:28:15.6 10.6
29. 51 Гергана Ханджийска F 31-40 9. 0:28:37.9 0:28:16.5 10.6
30. 16 Пенка Александрова F 31-40 10. 0:29:32.0 0:28:32.9 10.5
31. 928 lina ivanova F 31-40 11. 0:28:54.4 0:28:33.3 10.5
32. 136 Ани Артинян F 21-30 18. 0:29:06.0 0:28:36.5 10.5
33. 93 Петя Лозанова F 31-40 12. 0:28:52.5 0:28:39.0 10.5
34. 173 Магдалена Христова F 41-50 1. 0:29:04.8 0:28:51.4 10.4
35. 129 Анастасия Асенова F 21-30 19. 0:29:32.3 0:28:52.0 10.4
36. 290 Юлиана Христова F 21-30 20. 0:29:50.7 0:28:53.1 10.4
37. 292 Надежда Кръстева F 21-30 21. 0:29:48.4 0:28:53.5 10.4
38. 160 Пламена Владимирова F 31-40 13. 0:29:15.0 0:29:00.8 10.3
39. 130 Николета Шойлева F 21-30 22. 0:29:42.7 0:29:01.6 10.3
40. 262 Александра Янчева F 21-30 23. 0:29:18.4 0:29:05.8 10.3
41. 158 Боряна Николова F 21-30 24. 0:29:37.4 0:29:13.2 10.3
42. 246 Ана Попович F 31-40 14. 0:29:49.1 0:29:23.3 10.2
43. 289 Здравка Божинова F 31-40 15. 0:30:38.1 0:29:23.4 10.2
44. 94 Meglena Georgieva F 31-40 16. 0:29:46.2 0:29:27.7 10.2
45. 908 Траяна Василева F 21-30 25. 0:29:51.1 0:29:28.1 10.2
46. 231 Albena Petkova F 21-30 26. 0:30:11.5 0:29:53.0 10
47. 109 Виктория Неделчева F 21-30 27. 0:30:33.7 0:29:53.5 10
48. 64 Mirela Yordanova F 31-40 17. 0:30:46.8 0:30:00.8 10
49. 85 Angelina Pazvantova F 31-40 18. 0:30:18.9 0:30:03.6 10
50. 209 Ангелика Цанева F 21-30 28. 0:30:15.3 0:30:09.0 9.9
51. 295 Десислава Минкова F 21-30 29. 0:30:32.6 0:30:10.4 9.9
52. 920 Ваня Дизова F 31-40 19. 0:30:50.4 0:30:23.7 9.9
53. 274 Мина Неделчева F 21-30 30. 0:30:41.8 0:30:31.6 9.8
54. 59 Вероника Проданова F 31-40 20. 0:31:27.1 0:30:49.5 9.7
55. 57 Лидия Лилова F 21-30 31. 0:31:30.6 0:30:51.8 9.7
56. 101 Боряна Андреева F 21-30 32. 0:31:41.2 0:30:59.5 9.7
57. 147 Лиляна Валявичарска F 21-30 33. 0:31:31.4 0:31:03.3 9.7
58. 100 Nevena Ganeva F 21-30 34. 0:31:54.0 0:31:18.3 9.6
59. 146 Йорданка Димитрова F 21-30 35. 0:31:25.7 0:31:21.0 9.6
60. 277 Ваня Тотева F 31-40 21. 0:31:55.9 0:31:21.6 9.6
61. 61 Доротея Тодорова F 21-30 36. 0:32:06.6 0:31:27.3 9.5
62. 234 Lilia Uzunova F 21-30 37. 0:32:40.0 0:31:29.1 9.5
63. 35 Мария Атанасова F 21-30 38. 0:31:37.3 0:31:32.5 9.5
64. 207 Veneta Dimitrova F 31-40 22. 0:31:52.5 0:31:46.8 9.4
65. 39 Вера Митова F 41-50 2. 0:32:26.0 0:31:55.8 9.4
66. 208 Marina Stamenova F 31-40 23. 0:33:05.7 0:32:12.7 9.3
67. 116 Gergana Cherneva-Agopyan F 21-30 39. 0:33:36.2 0:32:32.7 9.2
68. 239 Стилияна Буковска F 41-50 3. 0:32:59.5 0:32:46.2 9.2
69. 924 Asya Chakarova F 21-30 40. 0:33:17.7 0:32:49.5 9.1
70. 297 Соня Енева F 31-40 24. 0:34:14.2 0:33:28.3 9
71. 65 Vanya Prodanova F 21-30 41. 0:33:56.5 0:33:44.5 8.9
72. 917 Йоанна Митова F 31-40 25. 0:38:46.6 0:33:44.8 8.9
73. 922 Павлина Димитрова F 21-30 42. 0:34:53.3 0:33:57.3 8.8
74. 279 Инна Василева F 21-30 43. 0:34:54.4 0:34:00.2 8.8
75. 21 Диана Апостолова F 31-40 26. 0:34:49.0 0:34:04.2 8.8
76. 255 Румяна Атанасова F 31-40 27. 0:35:23.9 0:34:35.7 8.7
77. 12 Весела Маркова F 21-30 44. 0:35:19.9 0:34:38.5 8.7
78. 58 penka rasheva F 31-40 28. 0:35:18.4 0:34:42.7 8.6
79. 17 Dola Kay F 51-60 1. 0:35:10.1 0:34:45.2 8.6
80. 18 Паолина Желева F 21-30 45. 0:35:16.8 0:34:49.4 8.6
81. 925 Сузана Станимирова F 21-30 46. 0:35:54.9 0:34:56.0 8.6
82. 293 Мая Маданска F 21-30 47. 0:36:42.3 0:35:46.0 8.4
83. 152 Елена Тодорова F 31-40 29. 0:36:12.9 0:36:03.1 8.3
84. 149 Илина Ангелова F 21-30 48. 0:36:44.8 0:36:37.1 8.2
85. 117 Станислава Божинова F 31-40 30. 0:38:30.8 0:38:16.3 7.8
86. 161 Яна Донева Дамянова F 21-30 49. 0:39:10.0 0:38:40.7 7.8
87. 244 Гергана Георгиева F 21-30 50. 0:40:40.1 0:40:34.4 7.4
88. 198 Десислава Солакова F 31-40 31. 0:41:32.1 0:40:49.5 7.3
89. 900 Цвета Чалъкова F 21-30 51. 0:42:08.5 0:41:20.5 7.3
90. 219 Златина Пачеджиева F 21-30 52. 0:44:13.2 0:43:28.4 6.9
91. 174 марина Цветкова F 31-40 32. 1:22:55.4 0:56:39.5 5.3
92. 53 Росана Ганева F 21-30 53. 0:59:35.3 0:58:57.9 5.1
93. 81 Bilyana Karayaneva Karayaneva F 21-30 54. 0:59:38.4 0:59:01.4 5.1
94. 228 Iva Iva F 21-30 55. DSQ DSQ DSQ
Men
1. 921 Димитър Димитров M 21-30 1. 0:17:15.3 0:17:14.8 17.4
2. 912 Мирослав Спасов M 16-20 1. 0:18:15.1 0:18:11.5 16.5
3. 145 Кирил Георгиев M 21-30 2. 0:19:30.2 0:19:27.6 15.4
4. 186 Мартин Мургин M 31-40 1. 0:19:34.4 0:19:29.6 15.4
5. 20 Георги Георгиев - Елби M 31-40 2. 0:19:48.7 0:19:44.8 15.2
6. 902 Петър Райжеков M 16-20 2. 0:20:11.2 0:19:58.7 15
7. 7 Александър Владимиров M 21-30 3. 0:20:15.7 0:20:10.8 14.9
8. 194 Стоил Василев M 31-40 3. 0:21:06.6 0:20:51.3 14.4
9. 114 Алпер Етем M 31-40 4. 0:21:09.7 0:20:52.5 14.4
10. 69 Марин Минчев M 31-40 5. 0:21:05.2 0:20:52.9 14.4
11. 263 Веселин Хаджитодоров M 21-30 4. 0:21:06.6 0:20:54.0 14.4
12. 3 Васил Сергеев M 21-30 5. 0:21:01.0 0:20:57.4 14.3
13. 157 Georgi Georgiev M 21-30 6. 0:21:08.4 0:21:02.8 14.3
14. 204 Vladimir Voev-Ericsson M 21-30 7. 0:21:15.1 0:21:12.1 14.1
15. 110 Юлиян Попов M 31-40 6. 0:21:21.3 0:21:16.9 14.1
16. 188 Павел Иванов M 21-30 8. 0:22:39.3 0:21:28.7 14
17. 235 Filip Mihaylov M 21-30 9. 0:21:55.6 0:21:38.1 13.9
18. 203 Цветан Попов M 31-40 7. 0:22:26.2 0:21:46.0 13.8
19. 126 Емил Димитров M 41-50 1. 0:22:03.7 0:21:48.5 13.8
20. 113 Deyan Vasilev M 31-40 8. 0:21:53.9 0:21:50.0 13.7
21. 242 Simon Ip M 21-30 10. 0:21:54.8 0:21:50.3 13.7
22. 259 Николай Аврамов M 21-30 11. 0:21:59.5 0:21:50.7 13.7
23. 257 Милен Станоев M 21-30 12. 0:22:04.3 0:21:55.8 13.7
24. 267 Цветан Василев M 21-30 13. 0:23:42.6 0:22:40.2 13.2
25. 927 Slavi Kostov M 31-40 9. 0:23:13.7 0:22:53.4 13.1
26. 282 Боян Лазаров M 21-30 14. 0:23:10.4 0:22:55.3 13.1
27. 248 Иван Борисов M 31-40 10. 0:23:04.3 0:23:00.7 13
28. 11 Живко Петьов M 21-30 15. 0:23:10.7 0:23:04.6 13
29. 294 Дойчин Иванов M 31-40 11. 0:23:27.8 0:23:05.1 13
30. 253 Иван Иванов M 31-40 12. 0:23:31.6 0:23:11.4 12.9
31. 192 Simon Hadley M 21-30 16. 0:23:34.6 0:23:12.3 12.9
32. 916 Венелин Симеонов M 21-30 17. 0:23:34.0 0:23:17.5 12.9
33. 49 Erol Bayram M 21-30 18. 0:23:28.8 0:23:19.9 12.9
34. 226 Живко Минков M 21-30 19. 0:24:10.2 0:23:34.0 12.7
35. 112 Иван Войнов M 31-40 13. 0:24:57.8 0:23:38.3 12.7
36. 124 Христо Атанасов M 21-30 20. 0:24:44.2 0:23:44.0 12.6
37. 52 Павел Стоянов M 21-30 21. 0:24:10.3 0:23:50.0 12.6
38. 143 Здравко Бечев M 21-30 22. 0:24:03.0 0:23:57.7 12.5
39. 170 Marcel Leikeb M 31-40 14. 0:24:37.9 0:24:05.5 12.5
40. 151 Стефан Андреев M 31-40 15. 0:24:15.8 0:24:08.1 12.4
41. 32 Здравко Здравков M 31-40 16. 0:24:22.0 0:24:09.3 12.4
42. 182 Velislav Lodarski M 21-30 23. 0:29:16.6 0:24:15.0 12.4
43. 6 Ясен Босев M 31-40 17. 0:25:06.6 0:24:16.9 12.4
44. 60 Антон Проданов M 31-40 18. 0:25:05.1 0:24:29.0 12.3
45. 221 Iliyan Hristov M 21-30 24. 0:24:53.7 0:24:41.5 12.1
46. 283 КАМЕН ИВАНОВ M 41-50 2. 0:25:03.7 0:24:53.1 12.1
47. 919 Емил Хаджиев M 21-30 25. 0:25:21.0 0:25:04.0 12
48. 212 Petko Mikov M 21-30 26. 0:26:14.6 0:25:07.6 11.9
49. 72 Стамен Николов M 21-30 27. 0:27:19.3 0:25:12.9 11.9
50. 178 Mincho Kotsev M 21-30 28. 0:30:14.7 0:25:17.3 11.9
51. 82 Петър Савов M 21-30 29. 0:25:41.8 0:25:28.1 11.8
52. 107 Светлозар Иванов M 21-30 30. 0:25:48.9 0:25:31.9 11.7
53. 911 Спартак Йовчев M 31-40 19. 0:25:53.3 0:25:37.1 11.7
54. 287 Цветомир Митов M 31-40 20. 0:26:04.2 0:25:42.8 11.7
55. 250 Георги Илиев M 31-40 21. 0:26:44.9 0:25:44.1 11.7
56. 200 Ивайло Христов M 21-30 31. 0:26:44.3 0:25:53.6 11.6
57. 135 Филип Кукурин M 21-30 32. 0:26:40.3 0:26:00.1 11.5
58. 909 Георги Лясков M 31-40 22. 0:26:29.7 0:26:07.1 11.5
59. 254 Петър Александров M 31-40 23. 0:27:10.1 0:26:11.7 11.5
60. 227 Mario Vartabedyan M 21-30 33. 0:26:34.7 0:26:16.3 11.4
61. 38 Rossen Takev M 21-30 34. 0:26:27.5 0:26:16.9 11.4
62. 230 Dimitar Hadzhiev M 31-40 24. 0:27:28.5 0:26:17.1 11.4
63. 199 Георги Вълчев M 31-40 25. 0:27:17.1 0:26:27.1 11.3
64. 118 Владимир Димитров M 21-30 35. 0:27:04.2 0:26:30.1 11.3
65. 108 Стоил Вълчков M 41-50 3. 0:26:53.9 0:26:30.8 11.3
66. 122 Петър Русев M 21-30 36. 0:26:57.4 0:26:31.4 11.3
67. 918 Тома Баятев M 31-40 26. 0:26:50.5 0:26:33.9 11.3
68. 211 Стефан Балийски M 21-30 37. 0:27:42.6 0:26:37.7 11.3
69. 179 Vasko Kotsev M 21-30 38. 0:31:36.7 0:26:39.7 11.3
70. 201 Виктор Милчев M 21-30 39. 0:27:32.0 0:26:40.0 11.2
71. 96 Nikolay Papazov M 31-40 27. 0:26:59.7 0:26:43.4 11.2
72. 139 Олег Кузнецов M 31-40 28. 0:27:18.0 0:26:46.8 11.2
73. 914 Атанас Кинанов M 21-30 40. 0:28:04.8 0:26:54.6 11.1
74. 98 Калин Боевски M 31-40 29. 0:27:16.3 0:27:00.7 11.1
75. 148 Николай Панчев M 31-40 30. 0:27:52.1 0:27:12.8 11
76. 99 Atanas Bahchevanov M 16-20 3. 0:27:57.5 0:27:25.2 10.9
77. 232 Благовест Медаров M 21-30 41. 0:28:41.4 0:27:31.9 10.9
78. 298 Радослав Козарев 1. 0:27:57.0 0:27:36.9 10.9
79. 195 Ефтим Ефтимов M 21-30 42. 0:28:23.0 0:27:46.1 10.8
80. 901 Александър Годумов M 21-30 43. 0:28:02.5 0:27:52.4 10.8
81. 48 Dimitar Markov M 21-30 44. 0:29:02.3 0:28:11.6 10.6
82. 224 Валентин Маринов M 21-30 45. 0:29:11.0 0:28:22.0 10.6
83. 215 Борис Акалиев M 21-30 46. 0:28:34.6 0:28:22.4 10.6
84. 273 Владислав Дацов M 21-30 47. 0:28:34.1 0:28:24.6 10.6
85. 196 Владимир Николов M 31-40 31. 0:29:19.8 0:28:33.6 10.5
86. 256 Владислав Заимов M 31-40 32. 0:29:52.6 0:28:37.2 10.5
87. 70 Мартин Вълчанов M 21-30 48. 0:29:40.2 0:28:50.3 10.4
88. 42 Здравко Иванов M 21-30 49. 0:29:29.3 0:28:53.6 10.4
89. 216 Todor Ivanov M 31-40 33. 0:29:28.4 0:28:54.0 10.4
90. 153 Тихомир Василев M 21-30 50. 0:29:05.1 0:28:55.9 10.4
91. 291 Светлин Марков M 31-40 34. 0:29:56.5 0:29:03.4 10.3
92. 288 Дончо Атанасов M 21-30 51. 0:29:31.3 0:29:15.8 10.3
93. 926 Damian Cressy 2. 0:29:47.8 0:29:26.4 10.2
94. 929 Момчил Бъчваров M 21-30 52. 0:30:40.7 0:29:31.2 10.2
95. 31 Мартин Михайлов M 21-30 53. 0:30:31.8 0:29:49.5 10.1
96. 167 Boris terziev M 21-30 54. 0:30:28.1 0:29:59.8 10
97. 915 Георги Георгиев M 41-50 4. 0:30:21.2 0:30:06.2 10
98. 66 Георги Димитров M 21-30 55. 0:30:43.5 0:30:12.7 9.9
99. 237 Angel Banev M 31-40 35. 0:35:22.4 0:30:24.3 9.9
100. 190 Виктор Лещаров M 21-30 56. 0:31:25.1 0:30:40.6 9.8
101. 84 Васил Модев M 21-30 57. 0:31:22.2 0:30:41.9 9.8
102. 115 Анастас Иванов M 31-40 36. 0:31:14.3 0:30:46.0 9.8
103. 19 Венцислав Димитров M 41-50 5. 0:31:19.7 0:31:05.3 9.6
104. 133 Velichko Dimov M 21-30 58. 0:32:19.8 0:31:10.6 9.6
105. 119 Grigor Todorov M 21-30 59. 0:31:33.4 0:31:12.2 9.6
106. 202 Крум Хаджигеоргиев M 31-40 37. 0:32:10.7 0:31:20.1 9.6
107. 247 Ivan Manev M 31-40 38. 0:32:42.3 0:32:24.8 9.3
108. 217 Vasil Enchev M 21-30 60. 0:33:33.8 0:32:58.6 9.1
109. 223 Stoyan Berov M 21-30 61. 0:33:46.9 0:33:01.3 9.1
110. 197 Димитър Михлюзов M 31-40 39. 0:34:05.4 0:33:19.5 9
111. 913 Patrick LAMBERT M 51-60 1. 0:33:48.0 0:33:31.5 8.9
112. 265 Пламен Гачев M 21-30 62. 0:34:21.7 0:33:34.9 8.9
113. 225 Chavdar Trendafilvo M 31-40 40. 0:34:31.2 0:34:11.1 8.8
114. 95 Васил Богданов M 21-30 63. 0:35:04.8 0:34:21.2 8.7
115. 137 Калин Крумов M 31-40 41. 0:34:53.1 0:34:42.9 8.6
116. 29 Здравко Колев M 21-30 64. 0:39:29.3 0:38:09.9 7.9
117. 30 Стефи Андреева M 21-30 65. 0:40:09.3 0:38:42.9 7.7
118. 78 Ivaylo Petkov M 21-30 66. 0:40:02.0 0:38:49.0 7.7
119. 189 Георги Божков M 21-30 67. 0:39:43.6 0:39:04.8 7.7
120. 28 Мартин Стоев M 21-30 68. 0:40:09.0 0:40:00.0 7.5
121. 252 Живко Желев M 31-40 42. 0:44:13.9 0:43:11.3 6.9
122. 280 Alexander Srandev M 16-20 4. 1:41:15.5 1:21:35.5 3.7
123. 222 Владислав Робев M 21-30 69. DSQ DSQ DSQ

 

 

Number of records: 217

 

Времеизмерване и обработка на данните "Race Timing BG - G.Radev" www.racetimingbg.com





Result Lists|LAP RESULT LIST 10 KM


Results 10км

Rank Bib Name Age Group Age Rank #1 #2 Gross Time Net Time km/h
Women
1. 342 Рени Христова F 21-30 1. 0:22:24.5 0:22:37.1 0:45:06.0 0:45:01.7 13.3
2. 413 Мартина Петкова F 21-30 2. 0:23:33.2 0:24:52.7 0:48:36.4 0:48:25.9 12.4
3. 479 Виолета Кисьова F 16-20 1. 0:25:14.0 0:24:18.9 0:50:31.4 0:49:33.0 12.1
4. 319 Цветелина Динкова F 21-30 3. 0:25:38.8 0:25:17.5 0:51:10.8 0:50:56.4 11.8
5. 476 Мария Каракушева F 21-30 4. 0:26:18.0 0:25:18.3 0:52:25.6 0:51:36.4 11.6
6. 461 Ваня Славчева F 31-40 1. 0:25:35.7 0:26:27.9 0:52:11.5 0:52:03.7 11.5
7. 473 Neda Alkalay F 41-50 1. 0:27:00.2 0:25:15.3 0:52:52.1 0:52:15.6 11.5
8. 446 Laurel Zmolek-Smith F 31-40 2. 0:26:29.1 0:25:50.2 0:52:58.7 0:52:19.4 11.5
9. 931 Гергана Ганева F 21-30 5. 0:26:36.1 0:26:21.6 0:53:22.7 0:52:57.8 11.3
10. 354 Боряна Мелниклийска F 21-30 6. 0:26:56.2 0:26:25.4 0:53:55.7 0:53:21.7 11.2
11. 315 Ася Кременлиева F 31-40 3. 0:27:08.8 0:26:16.3 0:53:53.5 0:53:25.1 11.2
12. 359 Полина Георгиева F 31-40 4. 0:26:54.4 0:26:31.1 0:53:35.8 0:53:25.5 11.2
13. 408 Виктория Сендова F 31-40 5. 0:26:16.8 0:27:25.4 0:54:22.9 0:53:42.3 11.2
14. 321 Галя Нанева F 21-30 7. 0:26:34.8 0:27:29.3 0:54:16.0 0:54:04.2 11.1
15. 320 Ваня Висарионова F 31-40 6. 0:27:37.4 0:26:58.9 0:55:04.2 0:54:36.4 11
16. 431 Маргарита Калайджиева F 41-50 2. 0:28:00.1 0:26:52.9 0:55:30.1 0:54:53.1 10.9
17. 938 Magdalena Stefanova F 21-30 8. 0:27:56.7 0:26:56.7 0:55:29.1 0:54:53.5 10.9
18. 441 Ralitsa Koleva F 31-40 7. 0:27:30.4 0:27:59.7 0:56:07.2 0:55:30.2 10.8
19. 429 Gergana Kremenska F 21-30 9. 0:27:04.1 0:28:35.4 0:55:51.8 0:55:39.6 10.8
20. 469 Адра ХРИСТОВА F 21-30 10. 0:28:43.9 0:27:35.2 0:57:14.3 0:56:19.2 10.7
21. 306 Kaylene Connell F 41-50 3. 0:27:46.9 0:29:11.9 0:57:23.9 0:56:58.9 10.5
22. 485 Гергана Сарафова F 21-30 11. 0:29:04.9 0:28:19.1 0:58:25.9 0:57:24.0 10.5
23. 421 Марияна Кралева F 21-30 12. 0:29:30.9 0:28:03.9 0:58:30.5 0:57:34.8 10.4
24. 369 Надежда Дакова F 21-30 13. 0:28:57.7 0:28:45.9 0:58:04.4 0:57:43.7 10.4
25. 456 Кристина Арнаудова F 21-30 14. 0:29:16.0 0:28:58.9 0:59:17.5 0:58:15.0 10.3
26. 337 Татяна Георгиева F 31-40 8. 0:29:33.5 0:29:14.4 0:59:30.5 0:58:47.9 10.2
27. 465 Мария Железова F 21-30 15. 0:29:38.6 0:29:49.5 1:00:05.1 0:59:28.1 10.1
28. 378 Яна Добревска F 31-40 9. 0:29:55.0 0:29:36.5 0:59:51.7 0:59:31.5 10.1
29. 430 Zdravka Bratuhtcheva F 31-40 10. 0:30:03.2 0:30:21.4 1:00:38.1 1:00:24.6 9.9
30. 366 Petya Boyadzhieva F 21-30 16. 0:32:01.2 0:28:24.6 1:00:55.2 1:00:25.8 9.9
31. 392 Antonia Mihaylova F 21-30 17. 0:30:57.1 0:31:21.5 1:02:51.9 1:02:18.7 9.6
32. 322 Марта Ляшук F 21-30 18. 0:32:07.7 0:30:12.5 1:02:49.6 1:02:20.2 9.6
33. 420 Стефка Андреева F 31-40 11. 0:31:50.6 0:31:46.0 1:04:18.9 1:03:36.6 9.4
34. 305 Нели Павлова F 41-50 4. 0:31:59.7 0:33:00.5 1:05:43.8 1:05:00.2 9.2
35. 344 Ася Джамбазова F 31-40 12. 0:33:47.8 0:31:42.8 1:06:04.2 1:05:30.6 9.2
36. 372 Anna Boyanova F 31-40 13. 0:31:40.6 0:34:30.6 1:07:00.5 1:06:11.3 9.1
37. 384 Mihaela Petrova F 21-30 19. 0:33:17.9 0:33:07.3 1:07:09.7 1:06:25.2 9
38. 933 Diana Vasileva F 21-30 20. 0:33:19.3 0:33:06.8 1:07:09.5 1:06:26.1 9
39. 323 Моника Ковачка-Димитрова F 31-40 14. 0:35:38.0 0:34:49.6 1:10:41.5 1:10:27.7 8.5
40. 419 Весела Банчева F 31-40 15. 0:33:56.7 0:36:50.8 1:11:30.3 1:10:47.6 8.5
41. 345 Bistra Yakimova F 21-30 21. 0:35:11.6 0:35:56.0 1:11:40.0 1:11:07.6 8.4
Men
1. 459 Валентин Паскалев M 21-30 1. 0:17:36.3 0:18:00.8 0:35:38.2 0:35:37.2 16.8
2. 487 Георги Ланджев M 16-20 1. 0:18:16.7 0:18:22.0 0:36:39.6 0:36:38.8 16.4
3. 939 Цветан Бисеров M 21-30 2. 0:18:17.8 0:19:24.3 0:37:42.5 0:37:42.1 15.9
4. 398 Dimitar Genov M 21-30 3. 0:18:41.6 0:19:25.8 0:38:13.3 0:38:07.5 15.7
5. 397 Todor Pavlov M 21-30 4. 0:19:29.3 0:19:19.2 0:39:34.6 0:38:48.5 15.5
6. 332 Звездомир Андронов M 31-40 1. 0:20:06.9 0:19:22.4 0:39:33.9 0:39:29.4 15.2
7. 474 Ивайло Костадинов M 31-40 2. 0:19:15.5 0:20:19.9 0:39:39.0 0:39:35.5 15.2
8. 451 Златин Роев M 31-40 3. 0:20:08.5 0:20:11.6 0:40:33.2 0:40:20.1 14.9
9. 365 Невин Фотенлиев M 21-30 5. 0:20:18.1 0:20:09.9 0:40:40.8 0:40:28.0 14.8
10. 447 Георги Маджаров M 31-40 4. 0:19:50.3 0:21:09.7 0:41:03.3 0:41:00.0 14.6
11. 460 Недялко Димитров M 21-30 6. 0:20:32.3 0:21:06.8 0:41:49.7 0:41:39.2 14.4
12. 371 Евгени Василковски M 16-20 2. 0:20:35.9 0:21:12.0 0:41:48.5 0:41:47.9 14.4
13. 362 Rostislav Minkovski M 31-40 5. 0:20:15.4 0:21:59.1 0:42:18.4 0:42:14.6 14.2
14. 311 Alexander Drangajov M 31-40 6. 0:20:35.0 0:22:00.7 0:42:43.4 0:42:35.8 14.1
15. 310 Олег Генов M 31-40 7. 0:20:43.4 0:22:33.9 0:43:23.1 0:43:17.4 13.9
16. 335 Валентин Иванов M 31-40 8. 0:22:09.1 0:21:10.0 0:43:54.0 0:43:19.2 13.9
17. 457 Красимир Любомиров M 31-40 9. 0:21:32.1 0:22:06.8 0:43:44.6 0:43:39.0 13.7
18. 946 Дирк ван Хартен M 41-50 1. 0:22:27.8 0:21:57.4 0:44:45.7 0:44:25.3 13.5
19. 458 Svilen Stoyanov M 21-30 7. 0:21:44.6 0:23:07.1 0:50:18.4 0:44:51.8 13.4
20. 936 Стоил Стойчев M 21-30 8. 0:22:56.8 0:22:03.1 0:45:10.8 0:44:59.9 13.3
21. 396 Руси Русев M 31-40 10. 0:22:33.4 0:22:37.4 0:45:37.1 0:45:10.8 13.3
22. 339 Георги Запрянов M 31-40 11. 0:22:52.8 0:23:03.3 0:46:06.6 0:45:56.1 13.1
23. 347 Валентин Мелниклийски M 21-30 9. 0:22:36.0 0:23:29.1 0:46:35.6 0:46:05.2 13
24. 934 Ivan Medviedev M 21-30 10. 0:22:00.5 0:24:23.3 0:46:55.3 0:46:23.8 12.9
25. 417 moises navarro solera M 21-30 11. 0:22:30.4 0:24:09.9 0:46:45.7 0:46:40.3 12.9
26. 307 Георги Цонев M 31-40 12. 0:23:22.3 0:23:28.8 0:47:45.9 0:46:51.1 12.8
27. 326 Владислав Серафимов M 41-50 2. 0:22:58.8 0:24:04.7 0:47:14.2 0:47:03.6 12.7
28. 424 Слав Димитров M 21-30 12. 0:23:19.5 0:23:48.1 0:47:38.3 0:47:07.7 12.7
29. 409 Калин Колев M 16-20 3. 0:23:54.9 0:23:16.7 0:47:17.8 0:47:11.7 12.7
30. 444 Dean Minchev M 21-30 13. 0:24:09.5 0:23:21.6 0:52:57.7 0:47:31.2 12.6
31. 327 Делян Михайлов M 31-40 13. 0:23:34.6 0:24:19.1 0:48:17.9 0:47:53.8 12.5
32. 471 Пламен Жечев M 21-30 14. 0:23:40.8 0:24:15.8 0:48:21.6 0:47:56.7 12.5
33. 463 Slavi Savov M 41-50 3. 0:24:17.0 0:23:52.0 0:48:58.5 0:48:09.1 12.5
34. 350 Стоян Рачев M 31-40 14. 0:23:52.8 0:24:38.1 0:48:43.6 0:48:31.0 12.4
35. 393 Стефан Маринов M 31-40 15. 0:24:15.0 0:24:24.8 0:49:21.1 0:48:39.8 12.3
36. 388 Петър Митров M 31-40 16. 0:24:28.3 0:24:19.0 0:49:24.9 0:48:47.3 12.3
37. 324 Кирил Анев M 41-50 4. 0:24:22.5 0:24:37.4 0:49:04.5 0:49:00.0 12.2
38. 382 Венцислав Савов M 21-30 15. 0:24:18.5 0:24:44.5 0:49:19.4 0:49:03.1 12.2
39. 394 Иван Георгиев M 16-20 4. 0:22:43.1 0:26:20.4 0:49:09.7 0:49:03.5 12.2
40. 386 FILIP PROKOPIEV 1. 0:25:46.9 0:23:20.9 0:50:06.6 0:49:07.8 12.2
41. 944 Metin Sabri M 21-30 16. 0:24:22.1 0:25:10.2 0:50:03.1 0:49:32.4 12.1
42. 480 Христо Смилков M 31-40 17. 0:25:02.9 0:24:36.1 0:50:37.1 0:49:39.1 12.1
43. 472 Христо Малинов M 31-40 18. 0:25:23.3 0:24:33.4 0:51:12.7 0:49:56.8 12
44. 455 Васил Дичев M 31-40 19. 0:24:59.7 0:25:14.8 0:50:49.5 0:50:14.6 11.9
45. 425 Иван Въргулев M 41-50 5. 0:23:15.3 0:27:08.0 0:50:47.8 0:50:23.4 11.9
46. 343 Иван Йосифов M 31-40 20. 0:24:35.3 0:25:57.8 0:50:40.5 0:50:33.2 11.9
47. 367 Калоян Божилов M 21-30 17. 0:25:13.3 0:25:23.5 0:50:55.1 0:50:36.9 11.9
48. 478 Георги Атанасов M 31-40 21. 0:25:37.0 0:25:13.7 0:51:05.4 0:50:50.8 11.8
49. 373 Станислав Иванов M 31-40 22. 0:25:33.2 0:25:44.0 0:51:48.8 0:51:17.3 11.7
50. 434 Ясен Найденов M 21-30 18. 0:27:59.1 0:23:28.6 0:52:05.5 0:51:27.7 11.7
51. 389 Димитър Димкин M 21-30 19. 0:25:41.6 0:25:46.5 0:51:53.0 0:51:28.1 11.7
52. 308 Maxim Dobrev M 21-30 20. 0:26:29.8 0:25:04.9 0:52:09.9 0:51:34.8 11.6
53. 368 Дако Даков M 31-40 23. 0:25:05.2 0:26:33.0 0:51:56.5 0:51:38.3 11.6
54. 303 Витан Николов M 31-40 24. 0:25:26.7 0:26:14.4 0:51:56.9 0:51:41.2 11.6
55. 387 Петьо Иванов M 31-40 25. 0:26:09.4 0:25:32.7 0:52:41.8 0:51:42.1 11.6
56. 336 Димитър Атанасов M 31-40 26. 0:25:31.2 0:26:11.0 0:52:06.1 0:51:42.3 11.6
57. 334 Костадин Ганчев M 31-40 27. 0:25:02.8 0:26:42.3 0:52:12.3 0:51:45.2 11.6
58. 391 Мартин Райков M 21-30 21. 0:26:00.0 0:25:46.0 0:52:27.8 0:51:46.1 11.6
59. 370 Захари Кушев M 41-50 6. 0:25:07.0 0:26:47.6 0:52:09.1 0:51:54.6 11.6
60. 466 Стамен Янев M 31-40 28. 0:25:09.2 0:26:47.9 0:52:26.9 0:51:57.1 11.5
61. 945 Любомир Халачев M 21-30 22. 0:26:02.1 0:25:59.5 0:52:33.9 0:52:01.6 11.5
62. 453 Валентин Льонг M 31-40 29. 0:26:38.6 0:25:48.0 0:52:48.5 0:52:26.7 11.4
63. 489 Владимир Станков M 31-40 30. 0:26:36.6 0:26:21.3 0:53:22.8 0:52:58.0 11.3
64. 490 Любомир Любенов M 31-40 31. 0:26:42.5 0:26:18.9 0:53:24.6 0:53:01.5 11.3
65. 544 Делян Манчев M 31-40 32. 0:25:05.1 0:27:57.5 0:53:37.0 0:53:02.7 11.3
66. 452 Любомир Димов M 31-40 33. 0:26:39.9 0:26:40.7 0:53:39.8 0:53:20.6 11.2
67. 470 Георги Ачов M 31-40 34. 0:26:23.9 0:26:59.8 0:53:37.8 0:53:23.7 11.2
68. 318 Милен Иванов M 31-40 35. 0:26:01.9 0:27:26.2 0:53:43.7 0:53:28.1 11.2
69. 379 Христо Нейков M 31-40 36. 0:26:40.0 0:27:00.3 0:54:00.6 0:53:40.3 11.2
70. 442 Светослав Манасиев M 41-50 7. 0:26:24.1 0:27:36.7 0:54:08.4 0:54:00.9 11.1
71. 483 Симеон Ламбев M 21-30 23. 0:27:36.7 0:26:43.9 0:55:23.2 0:54:20.7 11
72. 486 Борислав Филипов M 21-30 24. 0:27:34.8 0:27:00.4 0:55:39.8 0:54:35.2 11
73. 313 Александър Консулов M 31-40 37. 0:27:51.4 0:27:08.8 0:55:27.4 0:55:00.3 10.9
74. 475 Бисер Дамяновски M 31-40 38. 0:26:36.1 0:28:27.1 0:55:34.1 0:55:03.3 10.9
75. 426 Даниел Желязков M 31-40 39. 0:27:52.0 0:27:16.0 0:55:58.0 0:55:08.1 10.9
76. 448 Georgi Sabev M 41-50 8. 0:26:48.2 0:28:23.0 0:55:48.0 0:55:11.3 10.9
77. 942 Владимир Владимиров M 41-50 9. 0:26:40.9 0:28:55.1 0:55:51.1 0:55:36.0 10.8
78. 376 Александър Данчев M 31-40 40. 0:28:19.3 0:28:05.7 0:57:39.6 0:56:25.1 10.6
79. 301 Ивелин Тенев M 31-40 41. 0:28:49.3 0:27:44.5 0:57:31.0 0:56:33.9 10.6
80. 418 Галин Георгиев M 31-40 42. 0:27:57.8 0:28:55.5 0:57:23.2 0:56:53.3 10.5
81. 436 Кирил Георгиев M 16-20 5. 0:29:58.5 0:27:14.0 0:57:51.1 0:57:12.5 10.5
82. 435 Ради Георгиев M 41-50 10. 0:29:58.2 0:27:15.1 0:57:51.3 0:57:13.4 10.5
83. 940 Cyril Cressy M 41-50 11. 0:29:03.4 0:28:28.7 0:57:52.9 0:57:32.2 10.4
84. 427 Todor Boyadzhiev M 31-40 43. 0:29:32.1 0:28:53.4 0:58:58.0 0:58:25.6 10.3
85. 353 Ангел Иванов M 21-30 25. 0:30:40.8 0:27:58.7 0:59:20.9 0:58:39.5 10.2
86. 941 Гико Копев M 21-30 26. 0:27:56.8 0:30:51.9 0:59:06.3 0:58:48.7 10.2
87. 407 Trayan Tanev M 21-30 27. 0:29:34.6 0:29:14.5 0:59:30.7 0:58:49.1 10.2
88. 450 Georgi Hristov M 31-40 44. 0:27:17.1 0:31:43.1 0:59:24.2 0:59:00.3 10.2
89. 302 Димитър Кюркчиев M 31-40 45. 0:29:40.4 0:31:06.4 1:01:21.9 1:00:46.8 9.9
90. 467 István Bus M 21-30 28. 0:30:28.2 0:30:18.9 1:01:36.9 1:00:47.1 9.9
91. 325 Кристиян Маринов M 21-30 29. 0:30:08.0 0:31:36.6 1:02:18.8 1:01:44.6 9.7
92. 412 Светослав Халачев M 21-30 30. 0:30:08.8 0:31:37.3 1:02:19.7 1:01:46.2 9.7
93. 390 Петьо Ленев M 31-40 46. 0:31:45.5 0:30:01.0 1:02:16.8 1:01:46.6 9.7
94. 406 Зарко Клинков M 21-30 31. 0:29:57.7 0:33:37.6 1:04:04.8 1:03:35.3 9.4
95. 462 Sergio Sanchez M 31-40 47. 0:31:33.9 0:33:24.8 1:05:14.5 1:04:58.8 9.2
96. 403 Христо Христов M 21-30 32. 0:33:49.0 0:33:36.6 1:08:15.1 1:07:25.7 8.9
97. 374 Станислав Грабчев M 16-20 6. 0:32:09.9 0:35:37.1 1:08:04.3 1:07:47.0 8.9
98. 375 Dimitar Todorov M 31-40 48. 0:33:08.5 0:35:46.4 1:10:04.7 1:08:54.9 8.7
99. 356 Димитър Барев M 21-30 33. 0:33:09.4 0:35:55.8 1:10:15.2 1:09:05.2 8.7
100. 481 Vitosh Doynov M 21-30 34. 0:34:43.7 0:37:29.7 1:12:22.4 1:12:13.5 8.3
101. 309 Вестимир Марков M 21-30 35. 0:33:59.3 0:38:19.8 1:13:13.1 1:12:19.1 8.3

 

 

Number of records: 142

 

Времеизмерване и обработка на данните "Race Timing BG - G.Radev" www.racetimingbg.com





Result Lists|LAP RESULT LIST 20 KM


Results 20 km

Rank Bib Name Age Group Age Rank #1 #2 #3 #4 Gross Time Net Time km/h
Women
1. 962 Мая Недялкова F 21-30 1. 0:21:20.2 0:21:49.8 0:21:39.1 0:20:58.0 1:25:50.1 1:25:47.2 14
2. 524 Малина Вацкичева F 41-50 1. 0:21:34.7 0:21:53.2 0:22:15.5 0:22:13.4 1:28:01.3 1:27:56.9 13.6
3. 519 Галина Дженева F 31-40 1. 0:22:22.1 0:21:55.8 0:22:35.3 0:22:49.7 1:30:09.1 1:29:43.0 13.4
4. 607 Анна Стефанова F 31-40 2. 0:21:28.8 0:23:15.8 0:24:30.6 0:24:21.5 1:33:46.8 1:33:37.0 12.8
5. 963 Десислава Христова F 21-30 2. 0:25:34.6 0:26:14.2 0:25:07.0 0:23:47.2 1:41:02.5 1:40:43.1 11.9
6. 536 Невена Кръстева F 21-30 3. 0:24:52.0 0:25:36.2 0:25:40.9 0:25:57.5 1:42:18.7 1:42:06.7 11.8
7. 511 Боряна Николчева F 31-40 3. 0:27:01.0 0:25:15.0 0:25:59.4 0:26:09.5 1:45:00.8 1:44:25.1 11.5
8. 521 Мария Нигохосян F 31-40 4. 0:27:14.6 0:26:00.6 0:25:58.6 0:26:25.5 1:46:34.8 1:45:39.6 11.4
9. 561 Ани Янева F 31-40 5. 0:25:20.4 0:26:07.9 0:27:12.1 0:27:32.6 1:46:20.9 1:46:13.1 11.3
10. 606 Весела Кучева F 21-30 4. 0:25:35.4 0:26:51.0 0:27:29.5 0:27:41.9 1:47:45.0 1:47:37.9 11.1
11. 956 Диляна Маркова F 41-50 2. 0:27:13.8 0:27:13.7 0:27:10.2 0:26:58.9 1:49:00.6 1:48:36.7 11
12. 957 Зорница Даскалова F 31-40 6. 0:25:52.1 0:27:12.6 0:28:00.9 0:27:45.8 1:49:18.9 1:48:51.5 11
13. 577 Даниела ХРИСТОВА F 41-50 3. 0:27:55.1 0:27:25.3 0:28:01.1 0:27:24.6 1:51:39.6 1:50:46.3 10.8
14. 520 Нина Проданова-Йоцева F 41-50 4. 0:27:12.9 0:27:46.5 0:28:15.6 0:27:54.0 1:51:18.9 1:51:09.1 10.8
15. 566 Zornitsa Vakova F 31-40 7. 0:25:39.9 0:29:54.0 0:28:10.3 0:28:19.7 1:52:28.5 1:52:04.1 10.7
16. 960 Албена Иванова F 41-50 5. 0:25:54.6 0:28:39.3 0:28:21.7 0:29:34.2 1:52:59.3 1:52:29.8 10.7
17. 540 Деница Коева F 31-40 8. 0:28:14.7 0:28:06.1 0:28:43.4 0:28:25.2 1:54:21.8 1:53:29.6 10.6
18. 541 Nadia Nemmoul F 31-40 9. 0:29:51.8 0:28:58.8 0:28:34.5 0:28:32.0 1:56:49.3 1:55:57.2 10.3
19. 601 Krasi Petrushkova F 31-40 10. 0:27:16.0 0:28:58.4 0:28:49.6 0:31:13.7 1:56:22.1 1:56:17.9 10.3
20. 517 Yana Tsoneva F 31-40 11. 0:29:35.3 0:29:31.4 0:29:33.2 0:28:50.9 1:57:58.3 1:57:30.9 10.2
21. 532 Септемврина Костова F 60+ 1. 0:30:48.7 0:32:01.0 0:31:52.7 0:27:10.7 2:01:59.2 2:01:53.3 9.8
22. 507 Ралица Генчева F 16-20 1. 0:29:08.9 0:28:50.5 0:30:44.1 0:33:24.8 2:03:05.1 2:02:08.5 9.8
23. 958 Силвия Младенова F 21-30 5. 0:32:50.5 0:31:39.5 0:33:22.6 0:29:08.0 2:08:06.2 2:07:00.7 9.4
Men
1. 578 Симеон Велков M 31-40 1. 0:18:06.9 0:18:38.7 0:18:40.8 0:18:26.9 1:13:55.6 1:13:53.5 16.2
2. 605 Иван Загоров M 31-40 2. 0:18:15.1 0:18:38.4 0:18:39.2 0:18:34.5 1:14:10.3 1:14:07.4 16.2
3. 961 Мартин Маринов M 31-40 3. 0:18:19.5 0:19:11.6 0:19:10.0 0:19:16.3 1:15:58.0 1:15:57.6 15.8
4. 528 Тодор Христов M 31-40 4. 0:18:52.8 0:19:02.7 0:19:22.7 0:19:23.9 1:16:46.2 1:16:42.2 15.6
5. 604 Aleksander Svetoslavov M 21-30 1. 0:18:31.8 0:19:52.3 0:19:59.0 0:19:54.6 1:18:22.6 1:18:17.8 15.3
6. 602 Danny Stones M 31-40 5. 0:19:05.9 0:19:33.1 0:19:46.7 0:19:58.2 1:18:32.0 1:18:24.1 15.3
7. 952 Stanimir Borov M 21-30 2. 0:18:50.8 0:19:44.1 0:20:22.9 0:19:54.5 1:19:00.0 1:18:52.6 15.2
8. 563 Boyan Rashev M 31-40 6. 0:19:56.1 0:19:58.5 0:20:19.4 0:19:56.5 1:20:14.9 1:20:10.6 15
9. 603 Галин Маринов M 31-40 7. 0:18:31.2 0:20:35.6 0:20:51.4 0:21:23.0 1:21:26.3 1:21:21.4 14.7
10. 598 Петър Попункьов M 31-40 8. 0:21:12.6 0:20:55.1 0:21:06.3 0:19:56.7 1:24:08.2 1:23:10.9 14.4
11. 590 Диан Киров M 21-30 3. 0:21:24.0 0:21:35.9 0:22:11.2 0:21:59.7 1:27:43.3 1:27:10.9 13.8
12. 556 Антон Манов M 21-30 4. 0:22:51.5 0:21:29.0 0:21:16.7 0:22:12.9 1:27:59.4 1:27:50.4 13.7
13. 600 Любен Кенанов M 51-60 1. 0:21:37.0 0:21:53.1 0:22:17.3 0:22:12.5 1:28:03.0 1:28:00.1 13.6
14. 529 Dimo Cholakov M 31-40 9. 0:21:29.4 0:21:50.3 0:22:07.7 0:22:44.7 1:28:25.9 1:28:12.3 13.6
15. 513 Мариан Димитров M 21-30 5. 0:22:45.7 0:21:39.4 0:22:12.5 0:22:35.8 1:29:36.0 1:29:13.6 13.4
16. 559 Dimitar Mitkov M 41-50 1. 0:22:19.0 0:22:06.3 0:22:59.6 0:23:36.8 1:31:26.2 1:31:01.9 13.2
17. 554 Eмил Иванов M 41-50 2. 0:21:58.5 0:22:47.1 0:23:37.0 0:22:49.4 1:31:21.8 1:31:12.2 13.2
18. 573 Ивайло Хаджиев M 31-40 10. 0:22:31.0 0:23:05.7 0:23:20.7 0:23:05.6 1:32:52.1 1:32:03.1 13
19. 596 Marin Gerov M 21-30 6. 0:24:27.1 0:22:22.4 0:23:20.5 0:22:40.4 1:33:10.1 1:32:50.5 12.9
20. 964 Ивайло Кабаков M 31-40 11. 0:22:54.4 0:23:21.2 0:23:23.7 0:23:25.7 1:33:25.4 1:33:05.1 12.9
21. 547 Детелин Йорданов 1. 0:23:16.3 0:23:20.8 0:22:57.2 0:24:03.9 1:33:46.8 1:33:38.4 12.8
22. 584 Александър Найденов M 51-60 2. 0:23:23.5 0:23:23.5 0:23:28.6 0:23:23.3 1:33:47.2 1:33:39.0 12.8
23. 568 Николай Христов M 31-40 12. 0:23:16.5 0:23:35.5 0:23:39.4 0:23:16.8 1:33:55.7 1:33:48.3 12.8
24. 437 Димитър Димитров M 21-30 7. 0:22:36.0 0:23:17.7 0:24:22.7 0:24:58.9 1:35:21.1 1:35:15.5 12.6
25. 506 Георги Урумов M 31-40 13. 0:25:31.8 0:23:49.8 0:22:53.8 0:25:04.9 1:37:32.8 1:37:20.5 12.3
26. 551 Любомир Янев M 21-30 8. 0:26:23.4 0:23:47.7 0:24:14.0 0:23:15.0 1:38:41.2 1:37:40.3 12.3
27. 534 Stefan Ivanov M 21-30 9. 0:25:07.5 0:25:04.4 0:24:31.8 0:23:28.7 1:38:33.9 1:38:12.5 12.2
28. 500 Петьо Николов M 41-50 3. 0:26:26.3 0:25:28.4 0:24:09.8 0:22:50.0 1:39:43.2 1:38:54.6 12.1
29. 542 Живко Митрев M 31-40 14. 0:24:53.9 0:24:34.2 0:25:13.2 0:25:07.8 1:40:49.3 1:39:49.3 12
30. 608 Станислав Георгиев M 41-50 4. 0:23:56.3 0:25:04.3 0:25:27.7 0:25:29.7 1:40:03.8 1:39:58.2 12
31. 514 Kiril Stoev M 21-30 10. 0:23:47.1 0:24:02.0 0:26:57.6 0:26:43.2 1:42:12.2 1:41:30.1 11.8
32. 567 Сотир Сотиров M 41-50 5. 0:23:57.6 0:24:46.3 0:25:51.7 0:26:54.9 1:42:04.0 1:41:30.7 11.8
33. 562 Митко Митков M 31-40 15. 0:25:08.3 0:25:04.4 0:25:57.4 0:25:42.2 1:42:13.0 1:41:52.4 11.8
34. 571 Dorin Vladareanu M 31-40 16. 0:24:34.3 0:25:17.8 0:25:35.1 0:26:35.0 1:47:01.4 1:42:02.4 11.8
35. 580 Пламен Танов M 21-30 11. 0:26:24.3 0:25:28.3 0:25:31.3 0:25:02.8 1:43:27.1 1:42:26.8 11.7
36. 955 Ивайло Петков M 31-40 17. 0:25:31.8 0:25:45.0 0:25:53.6 0:25:19.8 1:43:01.9 1:42:30.3 11.7
37. 510 Цветан Георгиев M 21-30 12. 0:23:09.9 0:24:45.6 0:26:35.0 0:28:15.1 1:42:53.2 1:42:45.6 11.7
38. 586 Borislav Bumbarov M 31-40 18. 0:25:20.6 0:26:29.3 0:25:58.4 0:25:57.5 1:44:39.3 1:43:45.9 11.6
39. 583 Момчил Найденов M 31-40 19. 0:23:51.9 0:26:16.1 0:28:04.3 0:25:42.5 1:44:01.9 1:43:55.1 11.5
40. 539 Илиян Лазаров M 21-30 13. 0:25:43.4 0:26:48.2 0:25:59.1 0:25:38.5 1:44:29.2 1:44:09.4 11.5
41. 589 Шакир Ахмедов M 41-50 6. 0:27:00.8 0:25:14.6 0:25:59.4 0:26:09.5 1:45:00.7 1:44:24.4 11.5
42. 591 Петър Жекин M 21-30 14. 0:23:47.8 0:27:17.3 0:26:31.6 0:27:12.8 1:45:08.1 1:44:49.6 11.4
43. 555 Борис иванов M 21-30 15. 0:25:44.5 0:26:22.3 0:26:25.5 0:26:20.7 1:45:25.5 1:44:53.1 11.4
44. 574 Христо Енев M 41-50 7. 0:23:40.4 0:25:24.3 0:27:39.6 0:28:20.8 1:45:11.0 1:45:05.2 11.4
45. 959 Стамен Тотев M 41-50 8. 0:26:07.4 0:26:08.2 0:26:02.4 0:27:45.9 1:46:32.5 1:46:04.0 11.3
46. 533 Михаил Петров M 31-40 20. 0:27:09.5 0:26:17.4 0:26:11.2 0:26:37.2 1:46:34.9 1:46:15.5 11.3
47. 550 Георги Стоянов M 21-30 16. 0:30:01.4 0:25:38.6 0:25:31.1 0:25:07.7 1:47:03.4 1:46:19.0 11.3
48. 543 Кирил Геренов M 31-40 21. 0:25:20.6 0:26:25.2 0:27:25.7 0:28:50.8 1:48:10.7 1:48:02.4 11.1
49. 515 Христо Кабадаев M 31-40 22. 0:25:49.5 0:27:14.3 0:28:00.8 0:27:03.6 1:48:36.6 1:48:08.5 11.1
50. 593 Pavel Pehlivanov M 21-30 17. 0:24:37.7 0:26:13.9 0:28:17.5 0:29:28.0 1:49:21.4 1:48:37.3 11
51. 552 Станислав Дамянов M 41-50 9. 0:25:34.5 0:27:18.9 0:27:46.0 0:28:31.5 1:49:22.3 1:49:11.0 11
52. 560 Anzhelo Bakshev M 21-30 18. 0:27:18.9 0:26:41.8 0:27:34.7 0:28:01.8 1:50:06.3 1:49:37.4 10.9
53. 576 Димо Бенев M 31-40 23. 0:28:55.3 0:28:09.3 0:27:20.2 0:27:34.7 1:52:39.4 1:51:59.7 10.7
54. 579 Иван Калоферов M 31-40 24. 0:25:14.1 0:25:51.5 0:26:56.1 0:34:04.3 1:52:31.2 1:52:06.2 10.7
55. 522 Илия Воденичаров M 31-40 25. 0:27:52.6 0:28:17.9 0:27:56.7 0:28:03.4 1:52:27.7 1:52:10.8 10.7
56. 564 Peter Seizov M 31-40 26. 0:26:48.5 0:27:30.6 0:29:23.1 0:29:39.9 1:53:48.7 1:53:22.3 10.6
57. 535 Спас Филипов M 31-40 27. 0:28:30.1 0:27:54.9 0:28:05.8 0:29:11.3 1:54:20.2 1:53:42.3 10.6
58. 609 Kiril Kirilov M 41-50 10. 0:27:08.5 0:27:32.5 0:28:46.2 0:30:41.2 1:54:18.4 1:54:08.6 10.5
59. 509 Боян Йорданов M 31-40 28. 0:24:55.3 0:28:03.7 0:30:31.8 0:31:43.8 1:55:25.5 1:55:14.7 10.4
60. 546 Nikola Naumovski M 21-30 19. 0:27:31.8 0:28:42.1 0:30:08.6 0:30:35.6 1:57:48.1 1:56:58.2 10.3
61. 518 Georgi Litvinenko M 31-40 29. 0:29:32.5 0:29:40.4 0:29:32.2 0:28:51.8 1:57:58.4 1:57:37.1 10.2
62. 549 Martin Ivanov M 21-30 20. 0:26:47.1 0:30:21.0 0:30:24.6 0:31:26.8 1:59:27.6 1:58:59.6 10.1
63. 545 Чавдар Стефанов M 31-40 30. 0:30:28.5 0:29:52.9 0:30:12.5 0:32:03.1 2:03:30.4 2:02:37.1 9.8
64. 527 Мирослав Степанов M 21-30 21. 0:25:52.9 0:34:18.4 0:30:57.2 0:33:41.3 2:05:00.5 2:04:49.9 9.6
65. 592 Мартин Стефанов M 31-40 31. 0:29:15.3 0:31:23.2 0:32:47.3 0:33:49.8 2:08:05.2 2:07:15.7 9.4
66. 558 Vladimir Boyadzhiev M 21-30 22. 0:27:14.3 0:31:44.5 0:29:22.7 0:39:13.6 2:07:59.4 2:07:35.3 9.4
67. 538 Иван Георгиев M 21-30 23. 0:30:27.5 0:30:56.8 0:32:05.7 0:36:41.5 2:10:52.8 2:10:11.7 9.2
68. 530 Marian Valchev M 21-30 24. 0:31:47.6 0:32:28.3 0:34:47.9 0:36:10.6 2:16:26.3 2:15:14.6 8.9
69. 585 Vladimir Sabev M 21-30 25. 0:31:49.3 0:33:18.8 0:34:50.9 0:35:48.2 2:15:57.9 2:15:47.4 8.8
70. 597 Димитър Илиев M 31-40 32. 0:37:45.7 0:39:18.3 0:42:13.6 0:44:39.3 2:44:43.9 2:43:57.1 7.3

 

 

Number of records: 93

 

Времеизмерване и обработка на данните "Race Timing BG - G.Radev" www.racetimingbg.com





Result Lists|Team Results


Team Results

Bib Name Team Contest km/h
1. Академик - Софи 14,9
605 Иван Загоров Академик - Софи 20 km 16,2
524 Малина Вацкичева Академик - Софи 20 km 13,6
2. 5kmrun 13,8
921 Димитър Димитров 5kmrun 5 km 17,4
398 Dimitar Genov 5kmrun 10 km 15,7
528 Тодор Христов 5kmrun 20 km 15,6
145 Кирил Георгиев 5kmrun 5 km 15,4
952 Stanimir Borov 5kmrun 20 km 15,2
180 Десислава Иванова 5kmrun 5 km 14,1
962 Мая Недялкова 5kmrun 20 km 14,0
342 Рени Христова 5kmrun 10 km 13,3
554 Eмил Иванов 5kmrun 20 km 13,2
607 Анна Стефанова 5kmrun 20 km 12,8
478 Георги Атанасов 5kmrun 10 km 11,8
540 Деница Коева 5kmrun 20 km 10,6
541 Nadia Nemmoul 5kmrun 20 km 10,3
3. iRun Varna 12,8
604 Aleksander Svetoslavov iRun Varna 20 km 15,3
601 Krasi Petrushkova iRun Varna 20 km 10,3
4. SlowMo 12,4
458 Svilen Stoyanov SlowMo 10 km 13,4
444 Dean Minchev SlowMo 10 km 12,6
275 Violeta Valentinova SlowMo 5 km 11,3
5. Questers 12,3
263 Веселин Хаджитодоров Questers 5 km 14,4
311 Alexander Drangajov Questers 10 km 14,1
455 Васил Дичев Questers 10 km 11,9
261 Валентина Хаджиийска Questers 5 km 11,0
262 Александра Янчева Questers 5 km 10,3
6. 4RUN 12,1
113 Deyan Vasilev 4RUN 5 km 13,7
376 Александър Данчев 4RUN 10 km 10,6
7. Хумус 12,0
327 Делян Михайлов Хумус 10 km 12,5
336 Димитър Атанасов Хумус 10 km 11,6
8. ftp 11,9
551 Любомир Янев ftp 20 km 12,3
542 Живко Митрев ftp 20 km 12,0
580 Пламен Танов ftp 20 km 11,7
387 Петьо Иванов ftp 10 km 11,6
9. Pozharevo runni 11,9
382 Венцислав Савов Pozharevo runni 10 km 12,2
367 Калоян Божилов Pozharevo runni 10 km 11,9
303 Витан Николов Pozharevo runni 10 km 11,6
10. ПроКредит 11,8
188 Павел Иванов ПроКредит 5 km 14,0
143 Здравко Бечев ПроКредит 5 km 12,5
391 Мартин Райков ПроКредит 10 km 11,6
139 Олег Кузнецов ПроКредит 5 km 11,2
390 Петьо Ленев ПроКредит 10 km 9,7
11. Deloitte 11,8
944 Metin Sabri Deloitte 10 km 12,1
466 Стамен Янев Deloitte 10 km 11,5
11. Green Team 11,8
927 Slavi Kostov Green Team 5 km 13,1
928 lina ivanova Green Team 5 km 10,5
13. denkstatt 11,6
563 Boyan Rashev denkstatt 20 km 15,0
566 Zornitsa Vakova denkstatt 20 km 10,7
564 Peter Seizov denkstatt 20 km 10,6
549 Martin Ivanov denkstatt 20 km 10,1
14. iRun 11,4
568 Николай Христов iRun 20 km 12,8
577 Даниела ХРИСТОВА iRun 20 km 10,8
469 Адра ХРИСТОВА iRun 10 km 10,7
15. Interoute 11,4
182 Velislav Lodarski Interoute 5 km 12,4
178 Mincho Kotsev Interoute 5 km 11,9
571 Dorin Vladareanu Interoute 20 km 11,8
179 Vasko Kotsev Interoute 5 km 11,3
176 Velina Krasteva Interoute 5 km 11,2
237 Angel Banev Interoute 5 km 9,9
16. DYNAPHOS 11,3
319 Цветелина Динкова DYNAPHOS 10 km 11,8
318 Милен Иванов DYNAPHOS 10 km 11,2
515 Христо Кабадаев DYNAPHOS 20 km 11,1
17. Ericsson 11,2
204 Vladimir Voev-Ericsson Ericsson 5 km 14,1
586 Borislav Bumbarov Ericsson 20 km 11,6
209 Ангелика Цанева Ericsson 5 km 9,9
207 Veneta Dimitrova Ericsson 5 km 9,4
18. Мекиците 11,1
909 Георги Лясков Мекиците 5 km 11,5
931 Гергана Ганева Мекиците 10 km 11,3
490 Любомир Любенов Мекиците 10 km 11,3
489 Владимир Станков Мекиците 10 km 11,3
908 Траяна Василева Мекиците 5 km 10,2
19. Harmonica 11,0
916 Венелин Симеонов Harmonica 5 km 12,9
919 Емил Хаджиев Harmonica 5 km 12,0
918 Тома Баятев Harmonica 5 km 11,3
915 Георги Георгиев Harmonica 5 km 10,0
917 Йоанна Митова Harmonica 5 km 8,9
20. FitBabyHotMama 10,9
519 Галина Дженева FitBabyHotMama 20 km 13,4
320 Ваня Висарионова FitBabyHotMama 10 km 11,0
517 Yana Tsoneva FitBabyHotMama 20 km 10,2
518 Georgi Litvinenko FitBabyHotMama 20 km 10,2
920 Ваня Дизова FitBabyHotMama 5 km 9,9
21. Melon 10,9
200 Ивайло Христов Melon 5 km 11,6
199 Георги Вълчев Melon 5 km 11,3
201 Виктор Милчев Melon 5 km 11,2
202 Крум Хаджигеоргиев Melon 5 km 9,6
22. Калайджиев и Ге 10,9
434 Ясен Найденов Калайджиев и Ге 10 km 11,7
431 Маргарита Калайджиева Калайджиев и Ге 10 km 10,9
436 Кирил Георгиев Калайджиев и Ге 10 km 10,5
435 Ради Георгиев Калайджиев и Ге 10 km 10,5
23. НедоSAGаемите 10,7
235 Filip Mihaylov НедоSAGаемите 5 km 13,9
547 Детелин Йорданов НедоSAGаемите 20 km 12,8
107 Светлозар Иванов НедоSAGаемите 5 km 11,7
368 Дако Даков НедоSAGаемите 10 km 11,6
108 Стоил Вълчков НедоSAGаемите 5 km 11,3
96 Nikolay Papazov НедоSAGаемите 5 km 11,2
369 Надежда Дакова НедоSAGаемите 10 km 10,4
94 Meglena Georgieva НедоSAGаемите 5 km 10,2
101 Боряна Андреева НедоSAGаемите 5 km 9,7
538 Иван Георгиев НедоSAGаемите 20 km 9,2
225 Chavdar Trendafilvo НедоSAGаемите 5 km 8,8
95 Васил Богданов НедоSAGаемите 5 km 8,7
24. PPD Team 10,7
226 Живко Минков PPD Team 5 km 12,7
218 Tanya Damyanova PPD Team 5 km 12,2
221 Iliyan Hristov PPD Team 5 km 12,1
243 Маргарита Масларова PPD Team 5 km 11,9
230 Dimitar Hadzhiev PPD Team 5 km 11,4
227 Mario Vartabedyan PPD Team 5 km 11,4
914 Атанас Кинанов PPD Team 5 km 11,1
240 Елена Станкова PPD Team 5 km 11,0
298 Радослав Козарев PPD Team 5 km 10,9
232 Благовест Медаров PPD Team 5 km 10,9
901 Александър Годумов PPD Team 5 km 10,8
224 Валентин Маринов PPD Team 5 km 10,6
246 Ана Попович PPD Team 5 km 10,2
231 Albena Petkova PPD Team 5 km 10,0
234 Lilia Uzunova PPD Team 5 km 9,5
223 Stoyan Berov PPD Team 5 km 9,1
900 Цвета Чалъкова PPD Team 5 km 7,3
25. Treasury Rocket 10,7
212 Petko Mikov Treasury Rocket 5 km 11,9
133 Velichko Dimov Treasury Rocket 5 km 9,6
26. VIVACOM 10,6
598 Петър Попункьов VIVACOM 20 km 14,4
253 Иван Иванов VIVACOM 5 km 12,9
250 Георги Илиев VIVACOM 5 km 11,7
254 Петър Александров VIVACOM 5 km 11,5
453 Валентин Льонг VIVACOM 10 km 11,4
452 Любомир Димов VIVACOM 10 km 11,2
256 Владислав Заимов VIVACOM 5 km 10,5
255 Румяна Атанасова VIVACOM 5 km 8,7
597 Димитър Илиев VIVACOM 20 km 7,3
252 Живко Желев VIVACOM 5 km 6,9
27. Unilever 10,6
556 Антон Манов Unilever 20 km 13,7
151 Стефан Андреев Unilever 5 km 12,4
153 Тихомир Василев Unilever 5 km 10,4
152 Елена Тодорова Unilever 5 km 8,3
149 Илина Ангелова Unilever 5 km 8,2
28. KPMG 10,5
294 Дойчин Иванов KPMG 5 km 13,0
425 Иван Въргулев KPMG 10 km 11,9
292 Надежда Кръстева KPMG 5 km 10,4
290 Юлиана Христова KPMG 5 km 10,4
291 Светлин Марков KPMG 5 km 10,3
295 Десислава Минкова KPMG 5 km 9,9
507 Ралица Генчева KPMG 20 km 9,8
293 Мая Маданска KPMG 5 km 8,4
29. Experian Machin 10,4
486 Борислав Филипов Experian Machin 10 km 11,0
483 Симеон Ламбев Experian Machin 10 km 11,0
485 Гергана Сарафова Experian Machin 10 km 10,5
958 Силвия Младенова Experian Machin 20 km 9,4
30. Taulia 10,3
938 Magdalena Stefanova Taulia 10 km 10,9
441 Ralitsa Koleva Taulia 10 km 10,8
216 Todor Ivanov Taulia 5 km 10,4
217 Vasil Enchev Taulia 5 km 9,1
31. Stepsss 10,2
99 Atanas Bahchevanov Stepsss 5 km 10,9
100 Nevena Ganeva Stepsss 5 km 9,6
32. American Colleg 10,2
446 Laurel Zmolek-Smith American Colleg 10 km 11,5
403 Христо Христов American Colleg 10 km 8,9
33. HP 10,1
69 Марин Минчев HP 5 km 14,4
347 Валентин Мелниклийски HP 10 km 13,0
72 Стамен Николов HP 5 km 11,9
536 Невена Кръстева HP 20 km 11,8
82 Петър Савов HP 5 km 11,8
122 Петър Русев HP 5 km 11,3
359 Полина Георгиева HP 10 km 11,2
50 Shteryana Stoyanova HP 5 km 10,7
51 Гергана Ханджийска HP 5 km 10,6
353 Ангел Иванов HP 10 km 10,2
85 Angelina Pazvantova HP 5 km 10,0
84 Васил Модев HP 5 km 9,8
530 Marian Valchev HP 20 km 8,9
375 Dimitar Todorov HP 10 km 8,7
58 penka rasheva HP 5 km 8,6
81 Bilyana Karayaneva Karayaneva HP 5 km 5,1
53 Росана Ганева HP 5 km 5,1
34. The Wannabes 9,9
135 Филип Кукурин The Wannabes 5 km 11,5
129 Анастасия Асенова The Wannabes 5 km 10,4
130 Николета Шойлева The Wannabes 5 km 10,3
922 Павлина Димитрова The Wannabes 5 km 8,8
279 Инна Василева The Wannabes 5 km 8,8
35. Ventci's friend 9,8
324 Кирил Анев Ventci's friend 10 km 12,2
19 Венцислав Димитров Ventci's friend 5 km 9,6
344 Ася Джамбазова Ventci's friend 10 km 9,2
323 Моника Ковачка-Димитрова Ventci's friend 10 km 8,5
36. Luxoft 8,8
426 Даниел Желязков Luxoft 10 km 10,9
196 Владимир Николов Luxoft 5 km 10,5
190 Виктор Лещаров Luxoft 5 km 9,8
197 Димитър Михлюзов Luxoft 5 km 9,0
189 Георги Божков Luxoft 5 km 7,7
198 Десислава Солакова Luxoft 5 km 7,3
219 Златина Пачеджиева Luxoft 5 km 6,9
37. ReportPlus 8,7
27 Жени Христова ReportPlus 5 km 12,0
29 Здравко Колев ReportPlus 5 km 7,9
30 Стефи Андреева ReportPlus 5 km 7,7
28 Мартин Стоев ReportPlus 5 km 7,5

 

 

Number of records: 191

 

Времеизмерване и обработка на данните "Race Timing BG - G.Radev" www.racetimingbg.com



 


 

Маршрут :

 

Маршрутът се състои от обиколка от 5 км.

 

  • Състезателите на 5 км правят 1 обиколка
  • Състезателите на 10 км правят 2 обиколки
  • Състезателите на 20 км правят 4 обиколки
  • Sofia Kids Run – 600 m

 


 

За повече информация:

 

 

http://morningrun.begach.com/

 

 © Race Timing BG